Krajalnica bizerba gsp v

Nie z dzisiaj wiadomo, że mężczyzna kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zapraszają do handlu i obchodzi to zarówno świeżej wędliny jak również doskonale zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający artykuł jest chlubą i wizytówką sklepu, dla mężczyznę oraz jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu jest kluczowy nacisk na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym kryteriom i musi Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania związane z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi celami przy byciu narzędzi jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co umożliwia nam wyznaczać światowe wzory i wyprzedzać konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo być widoczni, że towar zostanie pokrojony równo, łatwo i dokładnie. Także nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sił w systemie spoczynku stawia nas w kwestii innowatorów w sferze budowy maszyn do cięcia. W zestaw naszej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w domu jak także we jakiegoś typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w znaczący sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu praktyki w szybkich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne świetnie sprawdzą się w biznesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także dużych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych produktów jeszcze zupełnie nie istniałoby naprawdę oczywiste.