Krajalnica chowana w szufladzie

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do ostrych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na utrzymanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu nowy gość że stać szybko zastosowany w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do utworzenia w małym czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób produktów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w niskich cenach. Urządzenie zwraca się z wielu elementów, jakie mogą zostać zamienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.