Krajalnica mpm mkr 02m

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartości Krajalnica została wykonana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Materiały z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały uszyte z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie urządzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy widzi się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.