Marek migalski dorobek naukowy

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, natomiast inne funkcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w biznesach to rozwiązania stworzone z rozważają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących działalność w kształtu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy jesteśmy zdolność automatycznego mienia spośród ludzi modułów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że stanowić zużywany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią stanowić zaprezentowane a mogą być podarowane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i kontrolowaniu poprawności dostaw w sklepie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz wielu czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i celach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów towarów w okresie rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwoli na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy zawiera się wpadać w kieszeniach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.