Oswietlenie led do uprawy roslin

Razem z unijnymi przepisami w rozmiarach zagrożonych wybuchem powinny być użyte dodatkowe środki bezpieczeństwa, które stanowią na punkcie minimalizowanie ryzyka wybuchu zaś jego końców. Jest cały szereg systemów ubezpieczeń i produktów, jakie biorą na punkcie zmniejszanie ryzyka wybuchu. Drinku z rzędów takich skutków są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są dostosowane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w których stoi zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowsze typy są wyposażone w bogate i skuteczne diody. Ważna je z łatwością zamontować, również na granicy, kiedy także na suficie, a zatem w głowy pionowej lub poziomej. Jest możliwość regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą być nadany certyfikat ATEX. Objęte są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowoczesnemu oświetleniu ledowemu można zdecydowanie obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Zdecydowanie mniejsze są i koszty ich eksploatacji.

Dzięki systemom bezpieczeństw przeciwwybuchowym dochodzi do zmniejszenie ryzyka wybuchem, niemal do 0. Nowe urządzenia przeciwwybuchowe, w tym lampki led mogą być wykorzystane m.in. w rafineriach paliwowych, w dziale zbiorników paliwowych czy gazowych. Przeważnie są również nakładane na gruncie wojskowym.

Podstawą do inicjowania takiego nowego systemu oświetleniowego jest prezentowanie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowe modele oświetlenia ledowego są uczynione z najszerszej klas materiałów, jakie są w stanie wytrzymać pracę nawet przy znacznie wysokiej temperaturze.