Program ksiegowy microsoft

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w towarzystwie Windows, są bardzo funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są oraz firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również drodze w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Pozwoli na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest moduł Płace. Dostarcza on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje te na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może więc stanowić wysoce udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, które z drugich powodów mogą po prostu nie przybyć do wersji klasycznej.