Programy dla firm kurierskich

PC Market firmy Insoft więc dużo elastyczny program, również dla młodszego biznesu jak również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju jednostki można modyfikować ją o dodatkowe moduły. PC Market jest wyrozumiałym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim momencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci nadal wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program opisze jaką część pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz spośród porad kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i przyjemny w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest oczywisty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszystkiego typu sprzętem, który ważna zaobserwować w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.