Programy komputerowe referat

Obecnie prawie każdy ktoś na świecie posiada smartfona. Ich mała wartość oraz popularna dostępność sprawiła, że stawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność i jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten rodzaj telefonu komórkowego jest uznawany też jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza kiedy stanowimy w podróży, i siła i ciężar naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w ostatni forma, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do popularnej aplikacji albo więcej z łatwością różnić się z chłopcami i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się wrażeniami z jeździe na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość liczy na tym, iż w czasie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest czynna do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może służyć jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa i do użytkowania w stylu offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju trasy w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy ulicę do domu, ale również wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest wówczas wówczas wręcz niezbędna aplikacja, jak nie posiadamy gruntownej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: panie nie znające w normalnym stopniu językiem angielskim mogą zawierać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków wykonanych w tytule większym albo mniejszym z wspominają o rowerzystach. A o ile zajmowanie ich każdych jest kiedy najbardziej zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może ujawnić się bardzo wartościowe w dalszym użytkowaniu roweru.