Przygotowania do slubu blogspot

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu jest znacznym doświadczeniem. Zaś nie zależy więc od tego czy ślub liczymy z rozsądku czy jest ostatnie swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w celu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego dużego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe rzeczy o których pomyśleliśmy. Nie przewidywali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietą zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jak zapewniał, tak się czuł. Dodatki i poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubie z ostatnim obrączki ślubne i pragnęły być zatrzymane w obecnym sposobie. Wymyśliliśmy, że traktuje toż być powiązanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa popularność oraz system na zachowanie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie niczym nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to wielka nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie postępowaliśmy w tych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były jeszcze dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, że to dodatkowo nie są te szczególne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były ładne. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten ciężki dzień. Pogoda była coś, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest spokojnym prognostykiem na dola. Nie uważam żadnych przesądów, tylko ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej planujemy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie partnerem i żoną. Byliśmy wyjątkowo korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było skutku. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Zatem stanowił niewątpliwie piękny dzień.