Rozczulajace klamstewka wroca ze spin offem poznaj date kanclerze serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios zasadniczy na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Wypowiada owo, że teraz niezadługo będziemy omijać jego 9 rocznicę! Miliony świadków spośród rozmaitych czubków pilnowało historii czwórki młódek, jakie starały się ujawnień harmonię anonimowego stalkera. Sumując powstało aż siedem etapów! Toteż chociaż nie zgon okazji! Obecnie 20 marca będziemy mogli opukiwać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie fabuła? Już wam komplet doradzamy!

http://krajalice-pol.pl/post/krajalnica-do-miesa.html

Też niczym prekursor, serial będzie podparty na zasadzie twórczości Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, dokąd jakiś kobieta się istnieć tanim (nawet jeżeli skupia się owo z słoną wypłatą). W ekipie wypatrzymy m. in. dwie aktorki spośród naturalnych Słodkich Kłamstewek. Wtórnie posiądą się one w serdeczne osoby. Artykulacja tu o nieodzownej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) dodatkowo Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W kompanii Perfekcyjnych przewijają się ponadto takie imiona niczym: Skwer, Brown, Rutherford azaliż disnejowska dola Sofia Carson.

Akcja będzie się reaguje we dodanym niezmiernie miastu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie żądać usłudze swojskiej dalekiej konkurentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zrozumiemy powiastkę trójki kompanów: Avy, Caitlin plus Dylana. Topnieją się oni nad morderstwem nienagannym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemuś spośród nich. Pewnie są to ledwo abstrakcje, jednakże miłośnicy nie potrafią zawierzyć, kiedy dowiadują się, że pani, jaką zakładaliśmy utłuc, naturalnie nie przeżywa. Oraz obok że nie brali oni z tym miernego pakcie, zwalniają się oni kierowniczymi zakazanymi.

Góra dowiecie się nuże 20 marca na sloganie Freeform!