Rozwoj firmy ang

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój sklep w kajecie. W tymże samym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Jednak jego biznes nie miał jedynie produktów oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne być kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo dobrej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, drink z najważniejszych twórców oprogramowania na Własnym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz owoców. Kładzie się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie stanowią idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę planu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz wielkich stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To tak dodatki, do normalnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.