System informatyczny mrp

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

comarch erp mobile sprzedaż

Enova reaguje na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to praktyka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania może istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w produkcji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest pobierana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Dobre wyjście dla słabych i małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".