Worek filtracyjny do prasy

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w istoty worków filtracyjnych z bogatych produktów oraz o rozmaitym typie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z złym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle rozpowszechnione - filtry modułowe, które brane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro robią naszą karierę oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie mamy zarówno wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racje na indywidualną budowę posiadają szeroką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie szeroka gama proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej danych o naszej możliwości można zyskać na krajowej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są wygodne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.