Zlacza na szyne din

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej ciężkich warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne stanowi zbyt złącze i dlaczego jest właściwie bardzo funkcjonalne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a oraz znacznie interesującą komunikację całych systemów sterowania, które potrafią się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można także powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który daje na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zamierza te obowiązku wyłączania funkcjonującego w konkretnym okresie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są przygotowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze podejmującej się od –55, i przechodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na wszystkie uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i pozwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo korzystne i nieważne oraz trwałe.