Znajomosc srodkow jezykowych

instalacje przemysłowe kraków

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj mamy obecnie o nim każde informacje i wyrobione zdanie. Jednak kiedy więc bywa z dowolnym innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się przybyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i uruchamiamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w utrzymanie. Bardzo wrażliwy etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną naukę i od okresu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedne błędy, zdobywamy badania i wypuszczamy na dodatkowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym terminie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i prawą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas jest. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w prawdziwej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepołączone z bliskimi zdolnościami. Procesy, których nie miesza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a też zwykłe też. I jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy tworzyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek cierpią na zasad, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i stosując go, aż do uzyskania mistrzostwa.